A Gregor József Általános Iskola 2026.03.03-án rendezte meg a II. Száll az ének tankerületi népdalversenyt.

Iskolánk tanulói, a 4.b osztályos Benkó Annaróza, valamint a 3.b osztályos Borsi Lili egyaránt arany minősítésben részesültek. Nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Felkészítő tanáruk Tóth Krisztina tanárnő.