Kedves Szülők!

Sok szeretettel köszöntjük Önöket és gyermekeiket iskolánk tanulói között. Örülünk, hogy 2026. szeptember 1-jén gyermekeik a mi iskolánkban kezdik meg tanulmányaikat.

2026. május 21-én, csütörtökön 15:30-kor a három leendő tanító néni megtartja első szülői értekezletét. A Kép u. 4. szám alatt lévő 3-as tanteremben Gyimesi Anett az 1.b osztálynak, ugyanebben az épületben a 4-es teremben Lengyel Judit az 1.a osztálynak. A Kép 2. épületének földszintjén Hodos Kata az 1.c osztálynak.

    Minden Kedves Szülőt sok szeretettel várunk!